Pagaliau mano rankose nauja, 2017metų darbo knyga, nes senąją jau gėda išsitraukti iš rankinės. Pamačiusi šią tiesiog negalėjau atitraukti akių, išskirtininė, spalvinga, tinkamo dydžio, ypatingai sužavėjo darbo knygos lapų kraščiukai, kurie irgi padabinti gėlių motyvais. Taip pat, man labai patinka, kad kiekviena darbo diena yra atskirame puslapyje, todėl turiu pakankamai vietos susižymėti dienos darbams – tai man svarbiausia, kadangi mažose darbo knygutėse aš tiesiog „netelpu“. O dar kieviename lape randu tiek klientėms skirtus, sužymėtus laikus, tiek darbų sąrašą bei maisto planą – wow! Šį grožį išsirinkau notebookscloud.lt, būtent ši vadinasi „Nakties puokštė“ – tai nevystanti gyvų gėlių puokštė ir odė kūrybiniam penui bei vaizduotei. Leiskitės apkabinama magiškos žiedlapių jūros ir padovanokite sau darbo knygą, kurioje telpa visa: grožis, jaukumas, paslaptis ir žavesys. Malonu turėti išskirtinę darbo knygą, kuri reprezentuoja Jus lygiai taip pat, kaip ir Jūsų išvaizda. Viena iš puokštės gėlių – hortenzija, be galo išdidi, tačiau turinti gilią prasmę, siejama su itin giliais ir stipriais jausmais. Gėlės, kaip ir mūzos, dalinančios idėjas, prabunda naktį… Kaip rašė R. Thakur: „Žiedas nesupranta savo grožio: ką lengvai gauna, tą lengvai ir atiduoda“. Tad planuokite laiką lengvai ir kiekvieną dieną priimkite pakylėtai. 

Šis darbo knyga atitiko visus mano reikalavimus, todėl nuspredžiau ją įsigyti, pirmiausia užsukau į knygyną „Pegasas“, tačiau radau tik užrašines, todėl teko užsisakyti internetu, nors man tai nesukelia jokių rūpesčių, kadangi labai mėgstu apsipirkti internetu. Darbo kalendorius kainavo 18€ bei pristatymo mokestis 3,5€, aišku, galite atsiimti pas juos vietoje ir sutaupyti.

Darbo kalendorių gavau po 3 darbo dienų, gražiai ir tvarkingai įpakuotą. Labai šiuo grožiu džiaugiuosi ir jau planuoju savo darbus. Kas dar neturite naujos darbos knygos, tikrai rekomenduoju pasilepinti tokiu grožiu.


img_9810img_9813img_9811img_9814img_9824