Antradienio rytą, pasipuošus naujais batais, kulniavau į „Sugamour“, ar gali būti geresnis pasirinkimas – pusryčiams?, – tikrai ne, pamiršau avižinę košę namuose, čia saldumynai dieviški.

Skanios kavos puodelis, maloni ir jauki aplinka ir įdomi tema apie odos senėjimą – problemą, su kuria susiduria vis jaunesnės Lietuvos moterys ir merginos. Bei susipažinome su prabangia „Artistry Supreme LX“ kosmetika. Tikrai dažnai užduodavau sau klausimą, kada reikia pradėti ieškoti odos senėjimo požymių? Jeigu pradėsiu naudoti kosmetiką, skirtą odos senėjimui pristabdyti, ar neprišauksiu senėjimo ankščiau laiko?

Renginio dalyvės: klinikos „Grožio pasaulis“ estetinės medicinos specialistė Justina Petrulionytė ir modelis bei TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, pasidalino savo žiniomis bei patirtimi.

IMG_5873

Tad jeigu anksčiau odos jaunystė ir elastingumas buvo aktualus tik moterims, kurioms gerokai virš trisdešimties, šiandien tuo susirūpina merginos, vos perkopusios dvidešimt penkerių metų ribą ar dar anksčiau“, – teigia klinikos „Grožio pasaulis“ estetinės medicinos specialistė Justina Petrulionytė.
Taip pat tyrimo rezultatai rodo, kad besirūpindamos odos jaunyste, Lietuvos moterys didžiausią dėmesį (beveik 50 proc. respondenčių) skiria žalingų įpročių atsisakymui, pavyzdžiui, nerūko, vengia tiesioginių saulės spindulių. Tačiau net 25 proc. Lietuvos moterų nedaro nieko, kad pristabdytų odos senėjimo procesus. 7 proc. visų apklaustų respondenčių (daugiausiai – jauniausio amžiaus kategorijoje nuo 18 iki 25 m.) pirmųjų odos senėjimo požymių dar nepastebėjo.

Aš, taip pat, pirmųjų odos senėjimo požymių nepastebėjau ir tuo labai džiaugiuosi, tačiau renginio metu, radau atsakymus į savo klausimus, veido oda tikrai galimai pradėti rūpintis ankščiau. Kol vakaroju prie kompiuterio, mano paakiai jau palepinti naujuoju „Artistry Supreme LX“ regeneruojančiu paakių kremu, nemeluosiu, tai mano pirmasis paakių kremas.

https://www.amway-lithuania.com/product/118185,atkuriamasis-akiu-kremas-artistry-supreme-lx#.WcLTRK2B3-Y

„Artistry Supreme LX“ – tai veido odos priežiūros rinkinys, kurį sudaro regeneruojantys veido ir paakių kremai. Šie produktai praturtinti gardenijos gėlės (Gardenia Grandiflora) ekstraktu, „CellEffect24“ komplekso mišiniu ir 24 karatų aukso dalelėmis.

„Artistry“ mokslininkai ištyrė daugiau nei 300 augalų iš visų pasaulio kampelių, kol atrado, kad ypatingų savybių, padedančių odos jaunystei, turi gėlė gardenija (Gardenia Grandiflora). Jie distiliavo gėlės kamienines ląsteles, kurių grynasis ekstraktas veikia veido odos ląsteles ir atstato jų natūralius bioritmus bei grąžina odai prarastą energiją. Tokiu būdu veido ir paakių odos būklė yra ne tik atstatoma, bet ir atjauninama. „Artistry Supreme LX“ gali būti naudojamas tiek ir kaip prevencinė priemonė, siekiant sustabdyti odos senėjimo procesus, tiek ir siekiant minimizuoti ar pašalinti odos senėjimo veide paliktas žymes“, – kosmetikos linijos pristatyme teigė „Artistry“ odos priežiūros priemonių ekspertas Andrzej Sawicki.

IMG_5880

Taigi, aš labai džiaugiuosi papildžiusi savo žinių bagažą, žiniomis apie veido odos senėjimą, aktuali ir įdomi tema – kiekvienai merginai. O kur dar, jauki aplinka, maloni draugija, saldėsiai..,visą dieną negalėjau nuslėpti šypsenos veide.

Savo atsiliepimais apie „Artistry“ paakių kremą, pasidalinsiu šiek tiek vėliau. Beje, nepamirškite prenumeruoti mano YouTube kanalo, sekite naujienas ir tikrai pamatysi daugiau akimirkų iš šio saldaus renginio.

https://www.youtube.com/channel/UCIwp_YPOCX8tYPfKtoNQhAw?view_as=public

IMG_5871