Labas, pirmadieni!

Mėnesis laiko atgal, o gal daugiau, turėjau galimybę išbandyti Artistry Signature Color kolekciją. Produkto nepajusi per dieną ar dvi, tam reikia laiko. Taigi, prieš Jūsų akis mano 2 favorit’ai, kurie man paliko gerą įspūdį iš šios kolekcijos.

Artistry skaistinamasis kremas tikrai vienas iš jų, aš labai mėgstu skaistinamuosius kremus, skaisti, švytinti oda visada atrodo labai gražiai, veido oda spindinti ir pilna gyvybės. Taip pat, spalva ypatingai tinkanti šviesiai veido odai, kadangi yra gražios nude, rožinės spalvos.
Kaip naudoju? Tiesiog lašelį skaistinančio kremo sumaišau su savo mėgstama skysta pudryte ar CC, BB kremuku, rezultatas – skaisti, švytinti oda, tokiu oru tikrai neprašausite su tokiu įvaizdžiu. Jeigu esate riebesnės odos savininkė, galite tik paryškinti vietas virš skruostikaulio ir suteikti odai tik šiek tiek spindesio.

http://www.amway-lithuania.com/product/120417,skaistinantis-kremas-artistry-signature-color#.WNijqDG0nIU

IMG_2076

Spindintys ir švytintys akių šešėliais. Unikalus smulkintų perlų mišinys ryškina pigmentus ir užtikrina tolygų padengimą.

Man labiausiai patiko – Subtle Chics spalva, kuri susideda iš auksinio ir persikinio tono. Ypač dėmėsį patraukė išskirtinė pakuotė, kurią galima atsisukti ir išsitraukti šepetėlį. Šešėlis pigmentuotas ir labai plonu sluoksniu padengia akies voką, spalva – PERFEKTO, tinka prie visko. Taip pat, galite naudoti kaip highlighter’į, nes spalva tinka tiek dieniniam makiažui, tiek vakariniam.

https://www.amway-lithuania.com/product/120415,artistry-signature-color-shimmer-powder-eye-duo-so-chic#.WSw4slJL2t8

IMG_2078