Vienas iš populiarių aiškinimų, kodėl šis metas vadinamas bobų vasara – tai paskutinės metų dienos, kada senos moterys gali pasišildyti saulėkaitoje. Tačiau, pasirodo, kad bobų vasara susijusi ne su bobomis, o su „bobais“ – taip liaudiškai buvo vadinami tie didoki vorai, rudenėjančiose pievose mezgantys besiplaikstančius voratinklius.

Aš myliu bobų vasarą. Pirmiausia –  pavadinimas, bobų vasara, bobos yra nerealios, bobos yra jėga, myliu bobas, o ir voratinkliai skamba gražiai. Antra – ruduo, aš dievinu rudens sezoną, tikriausiai, nesunku pastebėti, bet apie tai vėliau…

IMG_2579

Tokiomis dienomis kaip šios, negaliu nuslėpti šypsenos, lyg vėsūs vasaros vakarai, kurie lydi visą dieną, jeigu atvirai, labiausiai vasaros vakarus ir myliu, visa vasaros dienos kaitra ir trumpi šortukai, manęs niekada nedomino.

 Saulės spinduliai žaidžia plaukuose, išdidžiai išsirenki labiausiai suplyšusius džinsus, ne, ne, jokių pėdkelnių. Aukštakulniai? Retas mano pasirinkimas, bet tokiu oru, kodėl gi ne?

IMG_2601 IMG_2740

Pilkas švarkas, klasikinis, tinkantis prie visko ir visada, nors spintoje kabo poroje su kelnėmis, šiandien jo solo. Švarkai šį sezoną visur, pastebėjot? – Aha! Languoti, žemės spalvų, platūs, prailginti…

Pamėgti akiniai nuo saulės, vasara dar kvepianti  rankinė, mylima gatvė, kuria kulniuoju kiekvieną darbo dieną, mielą. Rudens lapai ir įamžinti kadrai.

Labiausiai smagu, kad nebeturiu ieškoti pasiteisinimo, kodėl renkuosi karštą kavą, o ne kavą su ledukais. Pamirškit vasarą, man bobų vasara.

IMG_2753

Akiniai nuo saulės MAKE HEADS TURN

https://www.makeheadsturn.lt/blank-l62lg/popstar

Rankinė RANKINIŲ NAMAI

http://www.rankiniunamai.lt/delnine-odine

Švarkas H&M

Palaidinė ZARA

Džinsai ZARA

Aukštakulniai ZARA

Laidrodis MICHAEL KORS/MADOS PRIESKONIAI