Vienos priklausomos nuo batų, kitos nuo kvepalų buteliukų, o man patinka nuolat išbandyti plaukų priemones, kad mano plaukai būtų sveiki ir gražūs, taip,  tikriausiai, noriu kompensuoti už nuolatinius dažymus, kurie, žinoma, sausina mano plaukus.

Taigi, šį mėnesį mano taikinyje atsidūrė – J Beverly Hills Fragile plaukų priežiūros linija, arba, tiksliau – kondicionierius ir šampūnas.

Kas labiausiai mano „užkabino“ – produkto talpa ir kaina, talpa, nes aš nemėgstu mažų pakuočių, plaukams man reikia – daug ir ilgam, kaina, šiuo atveju didelė, todėl labai smalsu, koks bus rezultatas?

Tiek šampūnas, tiek kondicionierius spalvą tausojantis ir blizgesio suteikiantis, tinkantis dažytiems plaukams. Sudėtyje yra ramunėlių, dilgėlių ir šalavijų botaniniai ekstraktai, pamaitina ir puoselėja sausus, dažytus ar chemiškai paveiktus, pažeistus plaukus.

Be sulfatų ir parabenų tausoja dažytų plaukų spalvą, suteikia žvilgesio, plaukus tampa lengviau kontroliuoti.

https://www.topbeauty.lt/paieska?filter_name=fragile

Aprašymas tenkina visus mano poreikius, tai koks buvo rezultatas?

Pripažinsiu, tikėjausi daugiau, pirmiausia kvapas – superinis, malonios ir tikrai profesionalios priemonės, bet mano plaukams nepatiko, jie tapo labai, labai sunkūs, kas dar, nesijautė lengvumo ir jau kitą dieną teko juos plauti, ko dažniausiai – nedarau.

AD9BE51D-50A2-4B65-A554-5B5CF5C6006B

Sukau galvą, kas ne taip, nes buvo labai gaila..paprasčiausiai man netiko kondicionierius, kuris ir apsunkino mano plaukus, kurie yra tiesūs ir glotnūs, o jis  juos dar labiau apsunkina.  Tikriausiai, geriausią darbą jis atliktų plaukams, kurie linkę šiauštis ar jiems reikia daugiau kontrolės.

Taigi, su kondicionieriumi nesusidraugavome, bet šampūnas kaip vienas be savo draugo, tikrai paliko gerą įspūdį, plaukai lengvi, gražiai blizga kaip man patinka, todėl, manau, draugausim toliau, nes sudėtis produktų, man labai patinka.

Ar verta tų pinigų? Net nežinau, tikrai nėra stebuklas, bet reikia atrasti,  tikriausiai, savo produktus.

Kadangi, kaina tikrai kandžiojasi, manau, nereikia klausyti manęs ir geriau pabandyti mažą pakuotę, kurią Jums ir padovanosiu, konkursą rasite mano Instragram paskyroje – bitinaitegreta

https://www.instagram.com/bitinaitegreta/