Tai apie šmutkes? Ką verta pirkti Amerikoj? Aš dar jauna, turistė, lankiausi pirmą kartą, taip, kad neteiskit, neturėjau laiko ieškoti stebuklingų outlet’ų, kur MK po 20$, nežinau, kainos kaip kainos, o pasirinkimas tikrai labai platus.
Čia tupi mano top penketukas:

1. Ralph Lauren, kokybė WOW, kadangi mano mėgstamiausias drabužis marškiniai, man buvo ši parduotuvė – atradimas. Dar dabar svajoju apie treningines kelnes, kurioms pagailėjau.. kitą kartą. Aišku, kainos, šiek tiek aukštesnės, bet verta. Manau, nuo šiol, labai dažnai dairysiuos marškinių tik čia.IMG_4822

2. Dr.Martens, mano svajonių batai ir tiek. Viena batų pora ir laiminga iki debesų. Kalbant apie kainą, tas pats kaip Europoje.

3. Tommy Hilfiger, kainos tikrai labiau prieinamos. Didesnis vyriškų drabužių pasirinkimas, Edvinas labai mėgsta šį ženklą, todėl lauktuvės jam 10 balų, bet radau ir sau patinkačių rūbelių. Tikrai labai, labai geras kokybės ir kainos santykis.

4. Beabejo, Sephora, tikriausiai, daugiausiai kartų čia lankiausi. Pasirinkimas milžiniškas, ko tik širdis geidžia, kad net sukasi galva, visko norisi, visko reikia ir nereikia. Mano taikiniai buvo: Anastasia Beverly Hills, Kat Von Dee, Nars, Laura Mercier.IMG_4823

5. Desertui Victoria’s Secret, mergaičių rojus, nuo treningų, apatinio trikotažo, kosmetikos, pižamų.. jeigu rimtai, Lietuvoje nėra nieko panašaus, kad būtų toks didelis pasirinkimas, kas labai liūdna. Vis gi, labiausiai patiko būtent New York’o Victoria, nekukli, per tris aukštus, kur radau viską, ko norėjau. Ypač braletės, kurias aš dievinu, čia jas radau labai gražias, klasikines, „nepersūdytas vulgarumu“, ir kokybe aš esu patenkinta, man puikiai nešiojasi apatinis trikotažas, vienintelė PINK drabužių linija, man pasirodė nelabai verta dėmesio, tikrai gražu ir mergaitiška, bet atrodo, kad pora skalbimų ir išmesti.

#ralphlauren #drmartensstyle #sephora #tommyhilfiger #victoriassecret