Šį mėnesį išbandžiau KERASTASE plaukų priežiūros priemones, ilgą laiką norėjau pabandyti būtent šias, girdėjau daug gerų atsiliepimų.

Niekam nėra paslaptis, mano plaukai šiuo metu turi daug iššūkių, todėl lepinu juos kiek galiu.

929AB9B0-DF12-4F4F-BE43-07437D34F05EKerastase elixir ultime daugiafunkcinis plaukų aliejus

Mano rankose jau beveik pustuštis indelis plaukų kaukės ir daugiafunkcinis aliejus, kurį nors ir naudoju kasdien, o buteliuko talpa mane labai džiugina.

Kalbant apię daugiafunkicinį aliejų, jį jau matėte „mano mėgstamiausiuose“. Šis efektyviai sudrėkina ir pamaitina plaukus, jie tampa minkšti ir lengvai galima juos sušukuoti. Plaukai atrodo tikrai labai gerai, prieš džiovint juso sutepu šiuo aliejumi ir priemone nuo karščio, rezultas – puikus.

Po balinimų, šis aliejus tikrai man labai gelbėja, nors kaina nėra maža, man patinka, kad už tą kainą – gaunamas didelis kiekis, todėl produkto užteks tikrai ilgam. Visada vertinu produkto kiekį, jeigu tai yra plaukų priežiūros priemonės, nes jas naudoju itin dažnai ir taupau laiką, pasirinkdama dideles pakuotes.

https://www.topbeauty.lt/kerastase-elixir-ultime-prabangus-daugiafunkcis-aliejus-100ml

39AB0B29-7641-4B76-A5B8-1DDEA87EAAE5Kerastase Reflection Fine Hair Masque Chromatique kaukė

Pirmas minusas – maža talpa, tik 200ml, na bet galiu įžvelgti kitą pliusą, kad galima išbandyti vis kitą kaukę ir atrasti savo pačią pačiausią.

Manoji tikrai atlieka savo darbą –  giliai maitina plaukus po dažymo, apsaugo jų spalvą ir suteikia spindesio.

Galbūt, tikėjausi iš jos labai daug, kaina nėra maža, jeigu lyginčiau su prieš tai naudotimis kaukėmis, labai didelio skirtumo neįvardinčiau, o gal reikia panaudoti dar ilgesnį laiką, kad pastebėtum akivaizdų rezultatą ir pranašumą, bet manoji jau baigiasi..tie 200ml..:D

https://www.topbeauty.lt/kerastase-reflection-fine-hair-masque-chromatique-kauke-200ml

Mano rekomendacija,

investuoti į daugiafunkcinį aliejų plaukams, jeigu kaip tik ieškote naujo, tikrai vertas komplimentų produktas, patiks ir nustebins.