Jokių mandrų veislių, kuokštai plaukų namuose, gražiausios ir ilgiausios ausys, tūkstančiai gražių akimirkų ir begalinė meilė. Kiekvienas rytas toks pat, su dideliu džiaugsmu ir ilgesiu, kiekvienas vakaras su prisiglaudimu.

Ir nors kartais neturiu nuotaikos, neturiu laiko, skubu, neturiu kantrybės, vakaras ir rytas toks pats. Iš ko galiu mokytis meilės, tai iš jų.8BC52632-65F2-4D28-8798-3308C2BF9172

Su Brita dragaujam jau 12 metų, pirmasis mano šuo, su kuriuo kartu užaugau, mokiausi atsakomybės, kartu eidavom ir į pirmuosius pasimatymus, dabar į pasimatymus nebevaikštom, bet savo dienos be jos neįsivaizduoju.

Labai protinga, santūri, labai mylinti ir ypatingai pasiilgstanti. Meili tik saviem, su svetimais kalba kita kalba ir, aišku, pamišusi dėl maisto kaip šeimininkė.

Visgi, kartais noriu ją palepinti, nes jau senučiukė, ir liekam tik dviese namuose, miegam kartu kaip seniai, seniai, nes būtent tarp mūsų yra labai stiprus ryšys, metai daro savo.

E2CFCEBC-D532-4DA1-84BF-90364A035D2A

Kodėl darom tokį ritualą?, nes prieš 4 metus, į mūsų namus atkeliavo „laikinai globai“ draugė iš Ukmergės gyvūnų globos namų. Statusas „laikinai globai“ pasikeitė į naujas šeimos narys, Britos geriausia draugė, vardas Šiaurė.

Šiaurė visai kitokia, mėgsta krėsti šunybes, miela visiems ir visada, nuolat reikalaujanti dėmėsio ir erzina Britą, nori visur ir visada būti pirma, bet visos šios savybės pasireiškia tik būnant su geriausia drauge, be jos labai baisu ir nedrąsu.

Labai džiaugiuos, kad jos turi viena kitą, ne taip liūdna dienas praliesti namuose, kol mes dirbame, o ir Brita nori išlikti jaunatviška kaip Šiaurė, o pastaroji, turi iš ko mokytis.

D3A75BE7-4264-4527-B64D-DC590B19E8B0

Jeigu turėtume didesnį būstą, manau, vietos atsirastų ir trečiam, žinoma, tik iš gyvūnų globos namų. Dar turime daug gražaus laiko, gal ir būstas atsiras, o gal ir draugas.

OUTFIT

Suknelė WEAR MAD BY JULY

Batai ZARA

BRITA IR ŠIAURĖ

Antkakliai nuo parazitų FORESTO

rekomenduojam!