Po viešnagės Amerikoje, mano kosmetikos stalčius pasipildė naujais produktais.   Tikrai produktų nepirkau, neskaičiuodama, rinkausi tik tuos pirkinius, kuriuos buvau apgalvojusi, todėl, mano džiaugsmui, naujienos nenuvylė, o dauguma jų net kardinaliai pakeitė mano mėgstamiausių sąrašą ir juos naudoju kiekvieną dieną. Taip pat, atradau ir naują makiažo pagrindą prieš kelias dienas ir noriu pasidalinti.

Tai koks tas makiažo pagrindas? – URBAN DECAY All Nighter, spalva – 2, tikriausiai, galvojat, kad aš išprotėjau, jeigu jį naudoju kiekvieną dieną dėl pilno maskavimo. Kažkaip, turiu tokią nuomonę, kad brangus makiažo pagrindas, netinka kiekvienai dienai, nes kam?, nebent tikrai gali sau leist. All Nighter, man, yra tas brangusis, todėl tikrai pasidomėjau, prieš pirkdama, bet visur atsiliepimai buvo labai geri, todėl leidau sau pasilepint ir nenusivyliau. Maskavimas nuostabus, rezultatas efektingas, tik veikia oksidacija, todėl reikia rinktis šviesenį toną. Kiekvienai dienai – brangu, bet ir nesakau, kad nesidažau.:D Kol nauja, tai taip įdomu…

62C52ACE-452E-4E0E-96D3-7F245F419F95

TOLIAU MANO MYLIMIAUSI PERLIUKAI IŠ AMERIKOS:

Beabejonės, LAURA MERCIER biri pudra, spalva – Traslucent. Jeigu atlaikė 30 laipsnių New York’o karštį, visa kita jai juokai. Tikrai – geriausia iš geriausių. Visur ir visada, amen.

KAT VON D kontūravimo paletė, rinkausi tarp šios ir Anastasia Beverly Hills, ši laimėjo – didesnis kiekis produkto. Šviesius tonus naudoju retai, bet apatinis trejetas – tobulos, pigmentuotos, turinčios pilką toną spalvos.

NARS kreminis maskuoklis, spalva – Vanilla. Visos jį naudoja, reikia ir man, o naudoja dėl to, kad labai geras produktas. Kreminis, nesausina paakių, spalva graži, patogus dengimas. Mano sausai odai – perfekto!

49C820B7-9922-425E-879F-AE5176BC9A9F

LOREAL LASH PARADISE blakstienų tušas, atvirai, tušas yra tas pirkinys, ant kurio man visada gaila išleisti DAUG. Stalčiuje dar laukia savo eilės „Better than Sex“, tai buvo brangiausias mano tušas gyvenime, čiūrai mūrai, tikiuos, nenuvils. Šis geras, ekonomiškas variantas, atlaiko dienos įspūdžius, plius gan sunkiai nusivalo, pabėgimų per dieną nerandu, kas džiugina, aišku, labiausiai džiugina kaina. Kainavo 8$.
DD538F2F-5301-4CFA-933F-27FD21B07CC8

FE4764DA-DDDD-4235-ACF9-813FC4E256B7

ZOEVA skaistalai ir MAC matinis lūpdažis, senieji mano draugai, kuriems konkurentų neatsirado.

Skaistalai, spalva – Gente Touch.

Lūpdažis – Velvet Teddy, jis toks universalus, kasdien vos, vos lūpas patapšnoju, kai einu kažkur, prašom, pasidažai kaip reikiant – ryškios lūpos.