Apie produktų įpakavimą pasakoti daug nereikia, žinau, kad tai laikina, bet kaip smagu! Sodinukai, kastuvėlis, galėčiau suvaidint tikrą sodininkę.

Kalbant apie pačius produktus, „Origins“ laikau pirmą kartą savo rankose. Jau praėjo nemažai laiko, todėl turėjau galimybę susipažinti su produktais ir įvertinti.

Galiu drąsiai sakyti „Origins“ tapo vienas iš mano atradimų kaip ir „Kiehl’s“, odos priežiūroje. Kodėl?

Šiuos du produktus naudoju kasdien.
7C0C219C-EC86-4DCD-906F-6938F50CCADEDAY & NIGHT EYE CREAM DUO FOR RENEWAL, REPAIR AND RADIANCE

Paakių kremas, kas smagiausia, turite du kremus – naktinis ir dieninis, pakuotė yra padalinta į dvi dalis, baltas – nakčiai, levandų spalvos – dienai.

Ypatingai prieš miegą, šis ritualas man labai patinka – pirmiausia, pamaitinu paakius šiuo kremu, o tada tepu veido kremą. Tikrai, ryte, akys atrodo žvalesnės ir jokių išsausėjimų.

Dieninę kremo puselę naudoju ryte, geriausiai rezultatas pastebimas, atlikus makiažą. Jokio sausumo paakių zonoje, nors naudoju tiek maskuoklį, tiek sausą pudrą. O man turint sausenę odą, tai labai svarbu.

47F11F68-8144-468F-9DD2-7C241E00B694TRI-PHASE ESSENCE LOTION FOR RENEWAL, REPAIR AND RADIANCE

Į šį produktą žiūrėjau kreivai, aha, na kaip ir aliejus, ką man su juo daryti?  Aliejinių produktų nesu didelė girbėja, nes nepatinka tas lipnumas, bet čia manęs ir laukė staigmenėlė – jis akimirksiu susigeria, jokio lipnumo, tik odos švelnumas ir nuostabus kvapas.

Kaip aš jį pritaikiau kasdienai? Man labiausiai patinka juo pamaitinti veido odą ryte, tik reikia nepamiršti – gerai suplakti produkto. Kadangi, mano oda sausa, kai dariausi makiažą pas MAC vizažistę, ji naudojo aliejuką kartu su makiažo pagrindu – geriausiam rezultatui, kad oda atrodytų sveika ir pamaitinta, taigi aš naudojuosiu šiuo ‘tips’u“. Ryte pamaitinu odą šiuo losjonu ir tik tada tepu makiažo pagridą, oda atrodo spindinti.

Vienintelis minusas – pasirodė nepatogu dozuoti produktą, kadangi pakuotė labai kieta ir negalima jos spūstelti.

„ORIGINS“ produktus galite įsigyte parduotuvėje „DOUGLAS“, Lietuvoje.