Niekada nesiskundžiau savo oda, o ir labai ypatingai dėmesio jai neskiriu, kartą į metus, geriausiu atveju, pasidarydavau veido valymą, kasdienai – makiažo valiklis, prausiklis ir drėkinamasis kremas. Rudenėliui atkeliavus kažkaip atsirado noras rūpintis savo veido oda labiau, pirmiausia apsilankiau pas kosmetologę bei atlikau rūgštinį veido valymą, pakeičiau veido prausiklį, kuris nesausintų mano odos šiuo šaltu metu ir netrukus mano rankose atsiraso Clarisonic Mia2.
Tai kas tas Clarisonic Mia2?
Pirmiausia pradėkime nuo aprašymo:

Švelniai ir efektyviai „Clarisonicˮ pašalina ne tik makiažą ir riebalus, esančius odos paviršiuje, bet ir nešvarumus esančius giliai porose. „Clarisonicˮ prietaisas dailina odos tekstūrą, sumažindamas raukšlelių bei porų dydį, todėl oda atrodo švelnesnė bei labiau spindinti. Rezultatas tiesiog stulbinantis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog „Clarisonicˮ ne tik 6 kartus geriau padeda nuvalyti makiažą, pašalina 30 kartų daugiau senėjimą skatinančių teršalų, bet ir iki 61proc. pagerina aktyviųjų ingredientų įsisavinimą.

„Clarisonicˮ prietaisai tokie efektyvūs, nes veikia patentuotu ultragarsu: prietaiso galvutė virpa pirmyn ir atgal 300 kartų per sekundę ir švelniai, nepažeidžiant odos pašalina visus odos nešvarumus, išvalo poras. Oda po valymo su „Clarisonicˮ tampa ne tik švari bei švelni, tačiau daug geriau pasisavina vėliau naudojamų serumų bei kremų veikliąsias medžiagas.

„Clarisonicˮ prietaisus lengva ir patogu naudoti, o procedūrai laiko atras net itin skubantieji – valymo ciklas tetrunka 60 sekundžių. Kiekvienas prietaisas turi laikmatį, kuris praneš, kiek laiko skirti kiekvienai veido sričiai. Prietaisus galima naudoti du kartus per dieną, beje, jie yra vandeniui atsparūs, todėl procedūrą galite atlikti tiesiog vonioje ar besiprausiant duše!
Kiekvienam „Clarisonicˮ prietaisui gali būti pritaikytos skirtingos šepetėlio galvutės bei prausikliai pagal odos tipą.

Pakuotėje rasite – Clarisonic Mia2 prietaisą, pakrovėją, Clarisonic prausiklio mėginėlį bei žinoma, instrukcijos knygelę.

Ankščiau niekad nebuvau bandžiusi šio prietaiso, tačiau pasiskaičius informacijos, pasižiūrėjus video apie Mia2, nusprendžiau, kad ir man tokio reikia. „Kristianos“ parduotuvėje išsirinkau šviesiai rožinės spalvos Mia2,  kitos spalvos atrodė tiesiog nuobodžiai. Rožinės mano kasdienybėje mažai, tai nors vonios kambaryje:D

img_0003

Pirmas įspūdis buvo gan keistas, tikėjaus ale „masažo“, bet pats procesas gan įdomus, greitas – užtrunka vos minutę, pirmiausia sudrėkiname veidą ir Mia šepetėlį bei ant šėpetėlio įspaudžiame prausiklio, galite naudoti tiek Clarisonic prausiklį, tiek savo pasirinktą ir tiesiog sukamaisiais judesiais keliaujate per veido zonas. Prietaisas labai išmanus ir praneša, kada pareiti prie kitos veido zonos. Aš šiuo metu naudoju SeboCalm prausiklį, kurį man rekomendavo kosmetologė po veido valymo.
Valant veidą galite pasirinkti iš dviejų greičių, rekomenduočiau pradėti nuo lėtesnio kol susipažinsite. Atlikus valymą vakare (rytais nenaudoju) su Clarisonic veidą nuplaunu šiltu vandeniu bei tepu maitinantį veido kremą (kadangi veido oda yra kruoščiai išvalyta, geriau įsigeria kremai, serumai ir pan.). Prietaiso šepetėlį, taip pat, švelniai nuplaunu vandeniu bei nusausinu rankšluosčiu ir uždengiu specialiu dangteliu ir palieku vonios kambario spintelėje iki kito karto.

img_0004 img_0005Kokie rezultatai, ar verta? 

Kalbant apie rezultatus, jie tikrai pastebimi, aišku, veidą šiek tiek pradėjo paberti spuogeliais, kur ankščiau jų nerasdavau, bet tai veido odas valymosi procesas, nieko baisaus, bet nosies poros, kurios visada mane nervino, kadangi nuolat būdavo užsikimšę, tiesiog su kiekvienu kartu vis švaresnės, WOW!
Tikrai veido oda atrodo skaistesnė, o svarbiausia, kad ankščiau nusivaliusi makiažą bei nusipraususi veidą prausikliu, oda atrodydavo švari ir gerai nuvalyta, tačiau dabar, kai atlieku veido valymą su Clarisonic, po ant šepetėlio būna nešvarumų, taigi čia yra man didžiausias pliusas, kad oda palieka 100% švari, ypač po sunkaus makiažo.

O ir mano draugas, kuris nemėgsta jokių grožio procedūrų, net veido kremu yra sunku įkalbėti pasitepti, man vis sako – gal galima man padaryti tą masažą veidui? 😀

Išvada – kodėl jis tik dabar atsirado mano spintelėje? 

Įsigyti galite „Kristianoje“

http://www.kristiana.lt/system-mia2-pink-veido-valymo-sistema