Labai nedaugžodžiausiu, Kaaral priemonės plaukams yra mano numeris 1, negaliu net tiksliai pasakyti, kiek laiko mano plaukai draugauja su Kaaral, tikrai – ilgai. Tiek šampūnas, tiek plaukų kaukė ir aliejukas visur keliauja su manimi, tiesiog, radau tai, kas man tinka, tai, kas man patinka ir puikiai veikia. Daugiau apie mano kasdieninę plaukų rutiną jau greitai.

Kodėl aš taip myliu Karaal?, nes tai paprasčiausiai – malonumas plaukams, profesionalūs produktai su puikia sudėtimi = puikus rezultas.

Bet, nors aš ir turiu ilgus ir laimingus santykius su Kaaral, jie nesiliauja stebinti, nesvarbu kokią plaukų problemą turėčiau ar „sugalvočiau“, visada yra sprendimas. Taigi, mano problema, tikrai nesugalvota, geltonas atspalvis..žinot, po 4-5 kartų šviesinimo atsiranda tokių problemyčių..pasirodo.
Sukau galvą – „aha, yra tie violetiniai šampūnai, aha, iš kur man gauti tokių“. Kadangi, Kaaral pasirinkimas internetinėje parduotuvėje yra DIDELIS, tikrai, kažkokiu stebuklingu būdu aš nepamačiau, kad jie turi sprendimo būdų, kurių man taip reikėjo. Nukeliavus pirmąjį kartą į jų parduotuvę Vilniaus centre, tikrai, pirmąjį, supratau, kad tiek metų pirkdama internete daug praradau, kodėl?, kiek spalvų, kiek sprendimų, begalės buteliukų ir juos visus matai čia ir dabar, pačiupinėti, pauostyti, pasitarti.., taigi, klausimą – gal turite kažką, kas padėtų mano plaukams išvengti geltono atspalvio, numykiau be didelės vilties, dabar juokinga, net nemirktelėjus konsultantė man prieš akis pastatė du buteliukus priešnuodžio, dėl kurio aš mėnėsių mėnesius sukau galvą. PALAIMINTAS GYVENIMAS, AČIŪ!IMG_0116

Nauja, šviežia, tik mėnesio laiko draugystė  = aš visiškai įsimylėjus šiuos du buteliukus.

IMG_0118

Vienas kartas per savaitę: du praplovimai su šiuo BACO šampūnu, palieku 5 minutėms, tada – plaukų kaukė galiukams arba kondicionierius.

ŠVIESIEMS PLAUKAMS PARYŠKINTI IR NEUTRALIZUOTI NEPAGEIDAUJAMUS GELSVUS, ORANŽINIUS TONUS NUO ŽILŲ, BALINTŲ AR SRUOGELĖMIS ŠVIESINTŲ PLAUKŲ. VIOLETINĖS SPALVOS.

Unikali šampūno formulė yra praturtinta:

Šilko proteinais: Tai pirmoji pagalba plaukams sugrąžinant prarastą drėgmę. Šilko proteinai pasižymi higroskopinėmis savybėmis (šilkas savo viduje gali sulaikyti 10 0000 kartų daugiau drėgmės nei sveria), dėka kurių plaukai sustiprinami ir jiems suteikiama optimali priežiūra. Pagerina elastingumą, atsparumą ir atkuria drėgmės balansą.
Violetiniais pigmentais, kurie suteikia daugiau spindesio šviesiems atspalviams, kontroliuoja ir neutralizuoja nepageidaujamus tonus, susidariusius ant balintų ar sruogelėmis šviesintų plaukų.
Provitaminu B5, kuris prasiskverbia į plauką ir giliai drėkina. Plauko šerdis pripildoma drėgmės, ji užrakinama plauko viduje ir apsaugoma nuo praradimo. Taip pat optimaliai drėkinama ir galvos oda.
Saugo spalvą
Be parabenų
Be gliutenų

http://kaaral.lt/baco-profesionali-plauku-dazymo-ir-prieziuros-linija/baco-blonde-elevation-sampunas-sviesiems-balintiems-ir-ziliems-plaukams-250-ml-

IMG_0117

Išplovusi plaukus, nusausinu ir supurškiu BACO purškikliu bei išdžiovinu, VUOLIA. Mano Ombre dažymas dar tikrai čia pasiliks, pabėgo mintys juos tamsinti, dabar jau žinot kodėl.

BACO BLONDE ELEVATION PURŠKIAMA NENUPLAUNAMA PRIEMONĖ ŠVIESIEMS BALINTIEMS PLAUKAMS, 150 ML

ŠVIESINTŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

PRIEMONĖ PADEDA PARYŠKINTI IR NEUTRALIZUOTI NEPAGEIDAUJAMUS GELSVUS, ORANŽINIUS TONUS NUO BALINTŲ, SRUOGELĖMIS ŠVIESINTŲ AR ŽILŲ PLAUKŲ.

VIOLETINĖS SPALVOS.

Šviesintiems plaukams suteikia spindesio, tekstūros ir atgaivina bei švariai tonuoja šviesintus plaukus ar sruogeles dėka:

Šilko proteinų, kurie šviesintus plaukus maitina, suteikia minkštumo, elastingumo bei spindesio.
Pro-vitamino B5, kuris atkuria plaukus, jiems suteikdamas papildomo tvirtumo, apimties ir spindesio.
Violetinių pigmentų, kurie suteikia daugiau spindesio šviesiems atspalviams, kontroliuoja ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus ar oranžinius tonus, susidariusius ant balintų ar sruogelėmis šviesintų plaukų.
Plaukus storinančio komponento, kuris apsaugo plaukus nuo elektrinimosi ir drėgmės poveikio, suteikia lengvą fiksaciją ir nuostabų spindesį.
Be parabenų
Be druskų
Be gliutenų

http://kaaral.lt/baco-profesionali-plauku-dazymo-ir-prieziuros-linija/baco-blonde-elevation-purskiama-priemone-sviesiems-balintiems-ir-ziliems-plaukams-150-ml-1345.html