Kaip ankščiau mėgdavau dideles, talpias rankines, kuriose, oi tikrai rasite daiktų visoms progoms, taip, dabar jaučiuos pavargusi nuo sunkių rankinių, ir renkuosi kuprinę. Su kuprine ir svoris tolygiau pasiskirsto ir turite dvi laisvas rankas, vuolia! Dar primena mokyklą, bučiau tokia „kieta“ su odine, juoda kuprine, mokykloje, ahh, tada turėjau tik „Nike“, tarnauja iki šios dienos, net bijau skaičiuot kiek metų.

Bet su milžiniška kuprine, kurioje telpa tavo kompiuteris, fotoaparatas, darbo knyga ir du hermetiniai indeliai pietų, neišeisi vakare vakarieniaut su vaikinu ar sekmadienio kavos su geriausia drauge.

IMG_0545Kaip ir juoda, maža suknelė – juoda, maža rankinė yra tobulas pasirinkimas, prie visko, visada, visur, visomis progomis. Nori daugiau laisvės? – op ant petuko, nori atrodyti rafinuota dama su suknele?- tavo rankoje kartu su tavimi, ritmingai juda ir tavo maža, juoda rankinė.

Jeigu atvirai, juodą, mažą suknelę savo spintoje turiu tik vieną, ji man leidžia jaustis tikra dama, bet nuolat bara – įtraukti pilvą, aah, gerai, gerai, dėl to damos jausmo, verta, kartais. O ši juoda, maža rankinė, manęs niekada nebara ir prisitaiko prie visų mano įvaizdžių, ji myli mane tokią, kokia esu, ir su damos suknele ir su mano kasdieniniu „BAGGY“ įvaizdžiu.

Mano maža, juoda rankinė, love you.

IMG_0547

IMG_0573

https://www.michaelkors.de/en_DE/mercer-leather-crossbody/_/R-30F6GM9M2L?color=1684