Kai vaikštai “savo batuose”, dainuoja siela, spinduliuoja akys. Gali užsivilkti brangiausią suknelę pasaulyje ar užimti geriausiai skambančias pareigas darbe, bet jeigu nesava, šnipštas.
CA385E74-04C7-467A-A29A-8C6BF11E4AA6

Kartais mėgstu padejuot, nieko dar nepasiekiau, nieko nepadariau, kodėl nepradėjau ankščiau, bet labiausiai džiaugiuosi, kad niekad nebijojau būti savimi. Nei viena nuomonė manęs neįtikino, kad aš turiu būti kitokia, dirbt “geresnį darbą”, nenešioti didelių akinių, kurie mane daro “negražią” ar rūbų, kurie “neparyškina mano figūros”. Jeigu tik apie išvaizdą, dažnai mane vadina “prie meno”, tiek prilipo, kad man šis būdvardis, kelia šypseną, aš tai priimu kaip komplimentą. Šias nuotraukas pamatęs, mano gyvenimo palydovas, tiesiog kaip visada pasakė – am, nu gal visai stilinga, bet tie batai.. tokie baisūs.. Ir aš tai girdžiu dažnai, bet vėl gi, žiūriu į tai su šypsena, nes monologą apie mano baisius batus, užbaigia sakinys – bet gal ir gerai, tu kitokia. 4897FFE3-CD71-40CB-B3B8-22AA492AA240

O jeigu kalbant apie mano monologą, haha, aš nenoriu pasikeist, nesikeis ir mano batai, aš tokia esu, geriausiai jaučiuosi dirbanti darbą, kurį myliu, nesvarbu, kad mano pareigos kažkam neskamba “protingai”, nors irgi drįsčiau ginčytis, dievinu vaikščioti su 2 dydžiais didesniu megztiniu, kuris slepia mano figūrą, ne dėl to, kad ji negraži, tiesiog niekada neturėjau tikslo būt grožio dievaite su armija gerbėjų, iš kurios Istagram’o nuotraukos, galiu tiksliai pasakyt krūtinės dydį ir depiliacijos rūšį.
1193D229-8317-45C4-871B-999541B6E946Nebijokit vaikščioti savo BATUOSE, nes tai yra tikras gyvenimas ir tikras grožis. Ir tie komplimentai, kurių pastaruoju metu susilaukiu tiek daug, tiesiog – jaučiuosi kaip niekada laiminga, užtikrinta savimi ir tiek, ai dar tas mylimas ruduo. Nesumeluosi, gražiausios mes tada, kai esam savimi.

Kostiumėlis SPACE BOUTIQUE

Batai ZARA

Rankinė MICHAEL KORS

Laikrodis MICHAEL KORS/MADOS PRIESKONIAI