Veido oda yra svarbi kiekvienai mergaitei, merginai, moteriai, nesvarbu, kiek mums metų, norime, kad veido oda atrodytų graži, sveika, švytinti.

Aš irgi to noriu, plaukai ir oda – gražiausios moters puošmenos, jokia suknelė ar brangi rankinė taip nepuošia kaip sveiki plaukai, oda.

Apie  plaukų priežiūrą jau kalbėjau, dabar noriu pasidalinti su Jumis, produktais, kurie man padeda puoselėti mano veido odą.

Mano veido oda yra mišri, tačiau linkusi sausėti, todėl beveik visi produktai skirti labiau drėgmę praradusiai odai.

55F365F3-AD74-449F-AFA9-3D6C78A12BAB

GUINOT

HYDRAZONE kremas

„Guinot“ naudoja mano mama, metų metus, kiek atsimenu, visada vonios spintelėje matydavau šias, baltai raudonas pakuotes. Noriu būti tokia pat graži kaip mano mama, todėl kaip ir viskas logiška. Mano numeris vienas – „Hydrazone“.

Intensyvus drėkinamasis kremas specialiai skirtas akivaizdžiai dehidratuotai odai. Sudėtyje esančios “Hydrocite” liposomos užtikrina ilgalaikį ir optimalų drėkinimą, vitaminas E apsaugo nuo laisvųjų radikalų, alyvuogių vaškas švelnina odą. Priemonė lygina raukšles, atsiradusias dėl odos dehidratacijos, minkština ir skaistina odą.

Galite visas kitas priemones paslėpti, su šia viena puikiai išsiversiu. Nuostabaus kvapo, tikrai drėkina ir matina odą, naudoju vakare prieš miegą, bet tikrai tinka ir dienai, labai universalus kremas.

F693AC69-4398-48A0-82E0-20F136FDA27E

RICH LIFT kremas

Sekantis „Rich Lift“, jeigu žinote „riebius“ kremus, tai šį galėčiau taip ir pavadinti, lyginant su „Hydrazone“ sunkesnis, lėčiau susigeria, užtenka ilgiasniam laikui, bet tikrai ypatingai gerai maitina odą.

Tirštos tekstūros kremas giliai maitina ir atkuria odą. Specialiai sukurtas sausai odai. Padeda paryškinti tolygų veido ovalą, atkuria stangrumą ir lygina odos paviršių. Trijų augalinių aliejų, vynuogių sėklų, nakvišų ir avokado, derinys užtikrina tinkamą odos maitinimą, stiprina odos barjerą, giliai maitina, praturtina odą trijomis nepakeičiamomis riebalų rūgštimis. Oda atgauna stangrumą ir elastingumą. Hydrocyte kompleksas intensyviai drėkina odą.

Šį dažniausiai naudoju ryte, bet makiažą darausi tik po gerų 30minučių, nes kitaip kremas nespės susigerti ir nuplauks visas makiažas.

Kalbant apie GUINOT kosmetiką, tikra brangesnis variantas, bet tikrai to vertas. Šias veido odos priežiūros priemones randu „Sugiharoje“.

AF1313E8-D008-4345-BE9E-D2AFADE7F7D9

ODA PRAUSIKLIS SU GLIKOLIO RŪGŠTIM

ODA yra man šių metų atradimas, turbūt daugeliui, nes tikrai esate mačiusios šį buteliuką. Esu rūgštinio veido valymo gerbėja, todėl tai jau mano antrasis ODA   rūgštinio veido prausiklio buteliukas, būtent šis su glikolio rūgštimi

Naudoju kas antrą dieną. Puikus prausiklis, kuris tikrai, tikrai pašalina visus nešvarumus, kas man yra svarbiausia. Kvapas rūgšties man keistai patinka, užtenka tikrai ilgam.

548EC04E-1085-44B7-97BC-AE1C78E462CD

ODA KREMAS SU ICHTIOLU

Priemonė, sukurta probleminei, dažnai beriamai veido odai. Kremo dėka naikinami spuogai bei pūlingi odos pažeidimai. Ichtiolas naikina spuogus, malšina uždegimą, skatina sparčią odos regeneraciją bei veikia prieš bakterijas, grybelius.

Šį kremuką naudoju tada, kada pasibeldžia nelaukti svečiai –  spuogeliai, pirma – drėkinamasis kremas ant švarios odos, tada – vos, vos šiuo kremu patepu spuogelius. Kvapas tikrai nemalonus, bet rezultatas yra, svarbiausia – nepiknaudžiauti, nes labai sausina odą.

1F3DFF72-9891-481D-AEEE-B8D4C48BC652

ODA BALZAMAS

Sėkmingai sukurta balzamo formulė skatina sparčią odos regeneraciją iškilus lūpų pūslelinei, įsipjovus, nušalus, nudegus odą, atsiradus bėrimams, praguloms, nutrynus avalynei.

Sėdžiu dabar prie kompiuterio su lūpų pusleline, kurią sėkmingai gydau tik su šiuo balzamu. Mane šis „malonumas“ aplanko 3-4 kartus per metus, bet labai džiaugiuos šiuo mažu buteliuku, kuris man labai padeda su tuo kovoti.

3EF730EA-916C-43F8-876E-15002D1A9C42

SHISEIDO

Šį „perliuką“ atradau tik prieš savaitę ir labai pamilau. Jį gavau dovanų iš „Douglas“, bet neskubėjau išbandyti ir net primiršau, tačiau darbe, pradėjus labai traukti veido odą, sausiaodės supras, ieškojau, kas man pagelbėtų, kadangi vakare turėjau makiažą, o makiažas ant išsausėjusios odos-  blogas variantas.

Stalčiuje radau šią dežutę ir buvo WOW rezultatas, oda iškart patapo tokia švelni ir minkšta, kartu lyg matinė, man labai patiko gelio tekstūra, tuoj pat susipakavau šią dėžutę namo ir dabar neatsidžiaugiu šiuo kremu, ypatingai geras efektas prieš makiažą, greitam rezultatui.