Labai gėda, bet prisipažinsiu, praeitais metais pirkau jau nudažytus margučius ir juos tiesiog „paturbinau“, lyg ir neturėjau laiko, o gal tiesiog patingėjau.

Bet per šias Velykas, pasitaisiau ir pasiraitojau rankoves pati, nes man patiko labai šis būdas, kurį užmačiau „Beatos Virtuvė“ laidoje. Net mama, pamačiusi, kaip gražiai gaunasi, naudojo šį būdą.

12903409_1242446999116715_1799705245_o

O ir nėra jis labai sudėtingas ir ganėtinai švarus, patiks ir vaikams. Reikia tik servetėlių bei kiaušinio baltymo, teptuko.

Kad būtų papraščiau ir nereikėtų visko smulkiai paaiškinti, o ir vaizdas visada geriau nei žodžiai, galite pasižiūrėti  prieš paskutinę „Beatos virtuvė“ laidą  ir pasibandyti pačios,  labai mielas ir smagus procesas, o margučiai labai gražūs.
Jeigu trumpai, išsikerpate patinkančius paveikslėlius, atskiriate ploniausią sluoksnį ir dedate ant kiaušinio, dažniausiai buna trys sluoksniai, du iš jų nuimate ir dedate tik vieną, su paveiksliuku, užlakuojate kiaušinio baltymu ir taip užpildote visą kiaušinuką, paliekate išdžiūti.

Beje, labai gražių servetėlių radau Maximoje ir dar su 40% nuolaida.

Gražių ir stiprių margučių!